60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.76 | 3 | PIOTROWSKA Klaudia | MUKS Szok Bojanowo | 2008 | Z/5131/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.5 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 12.88 | 1 e3 | KOWALCZYK Marianna | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/2592/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.4 | III | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 12.92 | 1 | NIEWIADA Nikola | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/2886/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -0.9 | III | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 12.94 | 4 | GRABOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2008 | Z/4857/22 | U18 | WP | Nakło nad Noteci± (1 / F) | 2024-05-11 | +0.7 | III | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 13.00 | 5 e4 | BŁASZCZYK Maria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0929/23 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
6. | 13.04 | 3 | WIECZOREK Kornelia | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/3483/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -1.1 | III | |||||||||||||||||
7. | 13.16 | 4 e12 | GŁOWACKA Hanna | UKS Achilles Leszno | 2008 | Z/5263/22 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +1.9 | III | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 13.26 | 3 e2 | MENCH Paulina | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/12066/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.8 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
9. | 13.28 | 2 | KAŁAJAK Wiktoria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0251/20 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -0.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 13.34 | 3 e1 | KUBALA Maria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3085/22 | U18 | WP | Szprotawa (2) | 2024-05-11 | +1.4 | IV | OSU | ||||||||||||||||
11. | 13.36 | 3 e1 | GÓRNIAK Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/5604/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -2.3 | IV | |||||||||||||||||
12. | 13.38 | 2 e2 | PAWELA Sylwia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5268/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -0.7 | IV | |||||||||||||||||
13. | 13.44 | 3 e2 | GRZE¦KOWIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5606/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -0.7 | IV | OSU | ||||||||||||||||
14. | 13.56 | 3 e4 | MIKOŁAJCZAK Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0832/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
15. | 13.59 | 3 | DROBNIKOWSKA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/0868/23 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -0.9 | IV | |||||||||||||||||
16. | 13.61 | 4 e3 | JAŃCZAK Jadwiga | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/0302/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
17. | 13.68 | 4 e4 | ¦WIˇTNICKA Matylda | UKS D±b Suchy Las | 2008 | Z/6217/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.6 | IV | |||||||||||||||||
18. | 13.71 | 2 e7 | SIEWIERA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0261/20 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
19. | 13.76 | 4 | SÓWKA Lena | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/2597/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -0.9 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
20. | 13.79 | 1 e9 | SOLARCZYK Nikola | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/6371/22 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.5 | IV | |||||||||||||||||
21. | 13.83 | 6 e4 | PRUCHNIEWICZ Amelia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/2390/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
22. | 13.89 | 5 e3 | RYCHŁA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/0721/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
23. | 14.05 | 4 e3 | KRÓL Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/5368/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
24. | 14.25 | 5 e2 | URBANIAK Nikola | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/13265/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
25. | 14.33 | 5 e13 | SKRZYPCZAK Anna | UKS Achilles Leszno | 2008 | Z/2665/24 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | -- | |||||||||||||||||
26. | 14.51 | 2 s2 | MLECZAK Julia | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/11315/21 | U18 | WP | Sulęcin (1 / F) | 2024-04-26 | -1.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
27. | 14.52 | 6 e1 | KRÓL Malwina | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/3012/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -2.3 | -- | |||||||||||||||||
28. | 14.54 | 3 e9 | CHRYPO Alicja | KS Gwardia Piła | 2007 | Z/1610/18 | U18 | WP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -0.1 | -- | |||||||||||||||||
29. | 14.59 | 6 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3558/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -0.9 | -- | OSU | ||||||||||||||||
30. | 14.98 | 7 e2 | MAREK Jesika | UKS Sprinter Słodków | 2008 | Z/0220/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.8 | -- | |||||||||||||||||
31. | 15.02 | 5 e10 | MICHALAK Kamila | LKS Maraton Turek | 2008 | Z/3902/24 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.9 | -- | |||||||||||||||||
32. | 15.50 | 6 e1 | TUR Alicja | SL Olimpia Poznań | 2007 | Z/8373/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
33. | 15.52 | 7 e1 | KAPAŁA Alicja | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | Z/1810/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
34. | 15.66 | 6 e2 | GRZEBINOGA Karolina | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/5393/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.8 | -- | |||||||||||||||||
35. | 16.11 | 7 e2 | PYTLAK Nikola | PZS Gontyniec Chodzież | 2007 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -0.7 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.51 | 1 e14 | PIOTROWSKA Klaudia | MUKS Szok Bojanowo | 2008 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.8 | |||||||||||||||||||
2. | 13.15 | 3 e14 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.8 | |||||||||||||||||||
3. | 13.20 | 1 e3 | KAŁAJAK Wiktoria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +2.9 | |||||||||||||||||||
4. | 13.25 | 4 e14 | MALCZYK Maria | UKS Achilles Leszno | 2008 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.8 | |||||||||||||||||||
5. | 13.41 | 2 e3 | SÓWKA Lena | PLKS Gwda Piła | 2008 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +2.9 | |||||||||||||||||||
6. | 13.46 | 3 e3 | DROBNIKOWSKA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +2.9 | |||||||||||||||||||
7. | 14.26 | 5 e14 | CZARNECKA Marianna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.8 | |||||||||||||||||||
8. | 14.43 | 6 e14 | KABACIŃSKA Nikola | O¦ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.8 | |||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.59 | 1 s2 | NIEWIADA Nikola | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/2886/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +1.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 26.63 | 1 s5 | BŁASZCZYK Maria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0929/23 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.7 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
3. | 26.86 | 3 s2 | GÓRNIAK Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/5604/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -1.5 | III | |||||||||||||||||
4. | 27.00 | 2 s2 | KA¬MIERCZAK Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0181/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +1.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 27.31 | 1 s7 | MALCZYK Maria | UKS Achilles Leszno | 2008 | Z/14485/21 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +1.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 27.38 | 2 s1 | JAŃCZAK Jadwiga | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/0302/20 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +1.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 27.53 | 1 s4 | GŁOWACKA Hanna | UKS Achilles Leszno | 2008 | Z/5263/22 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -0.2 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 27.59 | 5 s2 | PAWELA Sylwia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5268/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -1.5 | IV | |||||||||||||||||
9. | 27.78 | 3 s1 | MENCH Paulina | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/12066/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +1.8 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
10. | 27.94 | 4 s3 | MIKOŁAJCZAK Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0832/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -2.2 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 28.05 | 1 s4 | SÓWKA Lena | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/2597/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.2 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
12. | 28.12 | 6 s2 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | Z/0038/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -1.5 | IV | LDK! | KN B | |||||||||||||||
13. | 28.13 | 3 s2 | GÓRSKA Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0250/20 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +1.3 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
14. | 28.19 | 2 s4 | KRÓL Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/5368/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.2 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
15. | 28.38 | 2 s6 | SOLARCZYK Nikola | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/6371/22 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.2 | IV | |||||||||||||||||
16. | 28.42 | 4 s1 | KUBALA Maria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3085/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +1.8 | IV | OSU | ||||||||||||||||
17. | 29.80 | 2 s5 | KABACIŃSKA Nikola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/4478/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.1 | -- | |||||||||||||||||
18. | 30.23 | 5 s5 | KASZUBOWSKA Nadia | SKS Unia Swarzędz | 2008 | Z/0714/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
19. | 30.24 | 3 s6 | SKRZYPCZAK Anna | UKS Achilles Leszno | 2008 | Z/2665/24 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +1.9 | -- | |||||||||||||||||
20. | 30.50 | 4 s4 | MAGDZIAK Justyna | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/5261/22 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -0.2 | -- | |||||||||||||||||
21. | 30.87 | 2 s9 | MAREK Jesika | UKS Sprinter Słodków | 2008 | Z/0220/24 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | -- | |||||||||||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.51 | 1 s2 | PIOTROWSKA Klaudia | MUKS Szok Bojanowo | 2008 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.4 | |||||||||||||||||||
2. | 26.36 | 3 s2 | GÓRNIAK Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.4 | |||||||||||||||||||
3. | 29.69 | 1 s3 | MLECZAK Julia | PLKS Gwda Piła | 2008 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +2.3 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.00 | 3 s1 | PIOTROWSKA Klaudia | MUKS Szok Bojanowo | 2008 | Z/5131/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 42.60 | 2 s2 | GRABOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2008 | Z/4857/22 | U18 | WP | Nakło nad Noteci± (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 42.74 | 1 s2 | NIEWIADA Nikola | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/2886/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 42.80 | 2 s2 | GÓRNIAK Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/5604/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 43.17 | 3 s2 | GOLANOWSKA Iga | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/0163/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 45.32 | 1 s3 | URBANIAK Nikola | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/13265/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 46.35 | 6 s2 | KUBALA Maria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3085/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | OSU | |||||||||||||||||
8. | 46.44 | 7 s2 | PIECHOWIAK Michalina | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/0353/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
9. | 46.45 | 3 s3 | KRAWCZAK Antonina | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/10966/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
10. | 46.90 | 4 s3 | ROSIŃSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/11895/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
11. | 47.89 | 5 s3 | KASZUBOWSKA Nadia | SKS Unia Swarzędz | 2008 | Z/0714/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
12. | 48.02 | 6 s3 | MAGDZIAK Justyna | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/5261/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ||||||||||||||||||
13. | 48.03 | 4 s6 | CHRYPO Alicja | KS Gwardia Piła | 2007 | Z/1610/18 | U18 | WP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
14. | 48.05 | 7 s3 | KABACIŃSKA Nikola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/4478/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ||||||||||||||||||
15. | 48.41 | 5 s6 | CHYTROWSKA Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/6239/23 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 58.74 | 1 s1 | NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/3133/19 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 58.88 | 1 s1 | SZŁAPKA Faustyna | MKS-MOS ¦rem | 2007 | Z/1824/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | II | KN B | |||||||||||||||||
3. | 61.85 | 1 s2 | NIEWIADA Nikola | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/2886/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 62.00 | 4 s1 | KRYSZCZYŃSKA Pola | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/1365/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 63.81 | 2 s2 | MIKOŁAJCZAK Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0832/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 64.26 | 3 s2 | URBANIAK Nikola | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/13265/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 64.86 | 3 s2 | STECZKO Patrycja | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/4797/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 65.24 | 2 s2 | GOLIŃSKA Gabriela | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/13050/21 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
9. | 65.55 | 3 s2 | TORZ Agata | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/0171/19 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
10. | 66.01 | 2 s3 | ROSIŃSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/11895/21 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
11. | 66.41 | 4 s2 | KRAWCZAK Antonina | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/10966/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
12. | 66.91 | 3 s3 | ROZENKOWSKA Wiktoria | SKS Unia Swarzędz | 2008 | Z/0709/21 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
13. | 67.57 | 5 s2 | PAWELA Sylwia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5268/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | ||||||||||||||||||
14. | 68.39 | 4 s1 | KUBALA Maria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3085/22 | U18 | WP | Szprotawa (2) | 2024-05-11 | -- | OSU | |||||||||||||||||
15. | 69.25 | 6 s2 | SKRZYPCZAK Zuzanna | UKS Jedynka Gostyń | 2008 | Z/8271/21 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
16. | 71.00 | 4 s3 | JUSZKIEWICZ Oliwia | UKS Jedynka Gostyń | 2007 | Z/2411/20 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
17. | 71.78 | 3 s3 | KELICH Aleksandra | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/2810/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
18. | 72.79 | 6 s2 | MRUGALSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0033/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
19. | 75.44 | 4 s3 | WYRWA Kinga | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/3852/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:48.39 | 6 s1 | GOLIŃSKA Gabriela | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/13050/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 1:50.20 | 3 s2 | TORZ Agata | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/0171/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 1:50.94 | 10 s1 | KA¬MIERCZAK Zuzanna | UKS Sprinter Słodków | 2008 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1:52.77 | 4 s2 | ROZENKOWSKA Wiktoria | SKS Unia Swarzędz | 2008 | Z/0709/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 1:55.63 | 12 s1 | SKRZYPCZAK Zuzanna | UKS Jedynka Gostyń | 2008 | Z/8271/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 2:01.78 | 9 s2 | KWIECIŃSKA Wiktoria | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/5179/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 2:05.45 | 8 s2 | CIELEBˇK Marcelina | MKS-MOS ¦rem | 2008 | Z/5377/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
DNF | NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/3133/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:16.58 | 2 s1 | SZŁAPKA Faustyna | MKS-MOS ¦rem | 2007 | Z/1824/19 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | II | KN B | |||||||||||||||||
2. | 2:24.24 | 1 s3 | MUCHA Natasza | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/3125/19 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 2:34.11 | 2 s1 | KACZMAREK Wiktoria | UKS Sprinter Słodków | 2007 | Z/2136/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 2:35.17 | 3 s1 | ROZENKOWSKA Wiktoria | SKS Unia Swarzędz | 2008 | Z/0709/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 2:44.60 | 4 s2 | KAROLAK Martyna | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/5569/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 2:50.68 | 4 s3 | KWIETNIEWSKA Elena | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/12646/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 3:02.18 | 5 s3 | WYRWA Kinga | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/3852/24 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 3:05.66 | 5 s1 | JURKIEWICZ Julia | LKS Maraton Turek | 2008 | Z/0577/24 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:00.85 | 3 s1 | SZŁAPKA Faustyna | MKS-MOS ¦rem | 2007 | Z/1824/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | KN B | |||||||||||||||||
2. | 3:10.24 | 5 s1 | GRZELCZAK Dominika | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | Z/0689/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 3:16.75 | 7 s1 | WRÓBLEWSKA Patrycja | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/2279/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
4. | 3:17.27 | 8 s1 | PROCH Jagna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/3482/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 3:21.70 | 10 s1 | MŁODOŻENIEC Agata | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/3248/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:38.09 | 1 s1 | JĘDRZEJCZYK Anna Marianna | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/5810/23 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 4:40.18 | 2 s1 | TYCZYŃSKA Amelia | UKS Achilles Leszno | 2007 | Z/2007/20 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 4:42.02 | 1 s1 | DUDZIŃSKA Weronika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0271/20 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 4:46.58 | 4 s1 | KOWALEWSKA Pola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/1763/20 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5. | 4:56.11 | 5 s1 | BARTECKA Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/0606/22 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 4:56.53 | 2 s1 | GRZELCZAK Dominika | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | Z/0689/23 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
7. | 4:57.50 | 6 s1 | NASKRĘT Zuzanna | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/3257/23 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
8. | 5:00.90 | 7 s1 | WRÓBLEWSKA Patrycja | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/2279/21 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
9. | 5:01.25 | 8 s1 | PŁATEK Paulina | UKS Achilles Leszno | 2007 | Z/2009/20 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
10. | 5:16.36 | 3 s1 | PROCH Jagna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/3482/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
11. | 5:30.60 | 1 s1 | KACZMAREK Wiktoria | UKS Sprinter Słodków | 2007 | Z/2136/21 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
12. | 5:34.14 | 4 s1 | PIECHOCKA Kaja | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | Z/1033/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
13. | 5:45.27 | 12 s1 | FABISIAK Agata | MKS-MOS ¦rem | 2008 | Z/5376/22 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
14. | 6:00.92 | 8 s1 | KELICH Aleksandra | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/2810/23 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | ||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:32.11 | 3 s1 | JĘDRZEJCZYK Anna Marianna | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/5810/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 6:41.32 | 5 s1 | KOWALEWSKA Pola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/1763/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 6:46.04 | 6 s1 | BARTECKA Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/0606/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 7:07.94 | 9 s1 | NASKRĘT Zuzanna | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/3257/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 8:16.35 | 13 s1 | FABISIAK Agata | MKS-MOS ¦rem | 2008 | Z/5376/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:00.07 | 2 s1 | JĘDRZEJCZYK Anna Marianna | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/5810/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 10:37.28 | 3 s1 | KOWALEWSKA Pola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/1763/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 10:52.67 | 4 s1 | BARTECKA Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/0606/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 11:50.91 | 6 s1 | NASKRĘT Zuzanna | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/3257/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Bieg 6-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15.12 | 2 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | Z/0038/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.9 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 16.42 | 2 s2 | STASIERSKA Weronika | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | Z/2648/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -0.1 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
3. | 16.54 | 3 | BIADAŁA Julia | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/13285/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.9 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
4. | 16.94 | 4 | ANDRZEJAK Zuzanna | UKS Achilles Leszno | 2008 | Z/2285/22 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +1.5 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
100p(76.2) K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 16.81 | 4 e1 | ANDRZEJAK Zuzanna | UKS Achilles Leszno | 2008 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.1 | |||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 74.19 | 2 s1 | PIECHOWIAK Michalina | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/0353/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 76.98 | 3 s1 | ROSIŃSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/11895/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.55 | 1 | ZALEWSKA Katarzyna | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2007 | Z/0866/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | III | ||||||||||||||||||
2. | 1.51 | 2 | KOZIELSKA Amelia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/3086/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1.51 | 3 | OLEJNICZAK Julia | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2008 | Z/11894/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1.48 | 4 | NELKA Melania | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0605/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | IV | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
5. | 1.45 | 2 | WOLNA Weronika | O¦ AZS Poznań | 2008 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | IV | |||||||||||||||||||
6. | 1.45 | 5 | PISARCZYK Vanessa | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2007 | Z/13506/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | IV | ||||||||||||||||||
7. | 1.45 | 6 | STASIERSKA Weronika | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | Z/2648/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
8. | 1.45 | 1 | ZIÓŁKOWSKA Zuzanna | KS Gwardia Piła | 2007 | Z/4858/22 | U18 | WP | Nakło nad Noteci± (1 / F) | 2024-05-11 | IV | ||||||||||||||||||
9. | 1.45 | 9 | RATAJSZCZAK Weronika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/4261/23 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | IV | ||||||||||||||||||
10. | 1.40 | 9 | NOWAK Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/13120/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ||||||||||||||||||
11. | 1.40 | 8 | SYPNIEWSKA Amelia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/5396/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | OSU | |||||||||||||||||
12. | 1.35 | 11 | ASTAPCZYK Aleksandra | PLKS Gwda Piła | 2007 | Z/1671/20 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.70 | 2 | BRZEZINSKA Katarzyna | SL Olimpia Poznań | 2008 | Z/1692/20 | U18 | WP | Nakło nad Noteci± (1 / F) | 2024-05-11 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 3.40 | 2 | ŁOCHYŃSKA Weronika | SL Olimpia Poznań | 2008 | Z/1696/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 2.50 | 6 | SOBCZAK Julia | SL Olimpia Poznań | 2007 | Z/4801/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.48 | 7 | LOSY Zofia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/1062/18 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.1 | II | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
2. | 5.23 | 1 | GRZE¦KOWIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5606/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +1.5 | III | OSU | ||||||||||||||||
3. | 5.23 | 4 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | Z/0038/18 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +0.2 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
4. | 5.03 | 2 | NELKA Melania | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0605/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +0.4 | IV | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
5. | 4.95 | 3 | HOROWSKA Iga | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2008 | Z/12418/21 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | +0.1 | IV | OSU KN B | ||||||||||||||||
6. | 4.94 | 3 | KANICKA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/1060/18 | U18 | WP | Antalya (TUR) (1 / F) | 2024-04-28 | -0.2 | IV | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
7. | 4.94 | 4 | PRUCHNIEWICZ Amelia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/2390/20 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 4.63 | 13 | SIEWIERA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0261/20 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 4.33 | 0 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3558/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +1.5 | -- | OSU | ||||||||||||||||
10. | 4.33 | 6 | RATAJCZAK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/2926/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.5 | -- | |||||||||||||||||
11. | 4.11 | 13 | MACIEJEWICZ Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | Z/4766/24 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +1.3 | -- | |||||||||||||||||
12. | 3.70 | 9 | KRÓL Malwina | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/3012/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.9 | -- | |||||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.43 | 6 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | U18 | WP | Poznań (1) | 2024-04-28 | +2.8 | |||||||||||||||||||
2. | 4.33 | 9 | RATAJCZAK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | U18 | WP | Poznań (1) | 2024-04-28 | +2.6 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.56 | 0 | GRZE¦KOWIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5606/22 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | 0.0 | II | OSU | ||||||||||||||||
2. | 11.13 | 2 | STASIERSKA Weronika | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | Z/2648/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +2.0 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
3. | 10.40 | 3 | NELKA Melania | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0605/22 | U18 | WP | Antalya (TUR) (1 / F) | 2024-04-27 | -1.7 | IV | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
4. | 10.11 | 3 | JOK¦ Nadia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0028/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 9.86 | 6 | PRUCHNIEWICZ Amelia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/2390/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 9.72 | 8 | NOWAK Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/13120/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.8 | -- | |||||||||||||||||
7. | 9.54 | 0 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3558/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -0.2 | -- | OSU | ||||||||||||||||
8. | 8.72 | 7 | CZARNECKA Marianna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/12419/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +1.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 8.50 | 0 | RATAJCZAK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/2926/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +1.4 | -- | |||||||||||||||||
Trójskok K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.73 | 3 | GRZE¦KOWIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.3 | |||||||||||||||||||
2. | 9.65 | 4 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | U18 | WP | Poznań (1) | 2024-04-28 | +2.9 | |||||||||||||||||||
3. | 8.87 | 6 | RATAJCZAK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | U18 | WP | Poznań (1) | 2024-04-28 | +3.0 | |||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.27 | 1 | SMOLEŃ Iga | KS Gwardia Piła | 2007 | Z/2604/21 | U18 | WP | Nakło nad Noteci± (1 / F) | 2024-05-11 | III | KN B | |||||||||||||||||
2. | 12.20 | 1 f2 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | Z/0038/18 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 11.27 | 1 | DOLIŃSKA Monika | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/3769/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 10.06 | 2 | DĘBOWSKA Julia | UKS Sprinter Słodków | 2007 | Z/0473/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 9.66 | 2 | NIEDZIELSKA Magdalena | LKS Orkan Ostrzeszów | 2007 | Z/0125/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 9.38 | 3 | BIŃKOWSKA Jagoda | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/1683/23 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 8.93 | 5 | CZELADZKA Marcelina | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0282/20 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 8.58 | 4 | WIERTEL Olimpia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/3082/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 8.55 | 5 | WŁODARCZAK Wiktoria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/5367/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 7.00 | 3 | MACZKOWIAK Maja | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2008 | Z/0300/23 | U18 | WP | Szprotawa (2) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.60) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 32.02 | 1 f2 | DOLIŃSKA Monika | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/3769/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 26.90 | 1 f2 | NIEDZIELSKA Magdalena | LKS Orkan Ostrzeszów | 2007 | Z/0125/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 21.64 | 4 | SMOLEŃ Iga | KS Gwardia Piła | 2007 | Z/2604/21 | U18 | WP | Nakło nad Noteci± (1 / F) | 2024-05-11 | -- | KN B | |||||||||||||||||
4. | 21.19 | 2 f2 | WIERTEL Olimpia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/3082/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Młot (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 49.55 | 3 | TOMYS Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0035/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 47.84 | 4 | ZIMMER Julia | UKS Achilles Leszno | 2007 | Z/14486/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 45.75 | 5 | ZHABINSKA Kseniia | WMLKS Nadodrze Powodowo (Z) | 2008 | Z/4567/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | III | OSU | |||||||||||||||||
4. | 44.79 | 6 | WALCZAK-MORTEZAEI Stefania | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | Z/5148/19 | U18 | WP | Stargard (1) | 2024-05-11 | III | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 39.07 | 6 | WI¦NIEWSKA Julia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | Z/4002/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | OSU | |||||||||||||||||
6. | 37.49 | 7 | CIE¦LA Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/10962/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 36.03 | 10 | ŁAWNICZAK Maja | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/3510/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | IV | ||||||||||||||||||
8. | 32.38 | 11 | TOMCZYK Łucja | UKS Skoczek Władysławów | 2008 | Z/0213/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ciężarek (5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ciężarek (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.50 | 1 | WÓJCIK Wiktoria | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/4864/22 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 37.30 | 1 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | Z/0038/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 28.84 | 1 | SZCZEPANIAK Iga | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/2505/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 22.44 | 4 | OTREMBA Jessica | LKS Orkan Ostrzeszów | 2007 | Z/4162/23 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 21.84 | 2 | ANDRZEJAK Zuzanna | UKS Achilles Leszno | 2008 | Z/2285/22 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 21.42 | 2 | MACZKOWIAK Maja | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2008 | Z/0300/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
NM | WALCZAK Marta | LKS Orkan Ostrzeszów () | 2007 | U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 29:52.16 | 3 s1 | GRACZYKOWSKA Julia | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/2594/21 | U18 | WP | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51.33 | 1 s1 | LOSY Zofia KA¬MIERCZAK Maja KAŁAJAK Wiktoria DROBNIKOWSKA Maja |
KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 07 08 08 07 |
U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | |||||||||||||||||||
2. | 53.60 | 4 s1 | JAŃCZAK Jadwiga PRUCHNIEWICZ Amelia ZALEWSKA Katarzyna PISARCZYK Vanessa |
UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 08 08 07 07 |
U18 | WP | Piła (1) | 2024-05-10 | -- | |||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:37:36 | 2 U18 | TYCZYŃSKA Amelia | UKS Achilles Leszno | 2007 | Z/2007/20 | U18 | WP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 0:39:05 | 3 U18 | KOWALEWSKA Pola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/1763/20 | U18 | WP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 0:41:45 | 7 U18 | PŁATEK Paulina | UKS Achilles Leszno | 2007 | Z/2009/20 | U18 | WP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4. | 0:46:02 | 10 U18 | ZAREMBA Zuzanna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0989/22 | U18 | WP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 8.3908121585846 sekund |